Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Stanisław Dolny - Oferty wynajmu działek w Małopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Kolejowa

Maków Podhalański(Stanisław Dolny + 22 km)

5 368 zł2 684 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Makowie Podhalańskim przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Międzyrzecka

Wapienica,Bielsko-Biała(Stanisław Dolny + 44 km)

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu utwardzony plac składowy: - zlokalizowany w Bielsku Białej Wapienica, przy ul. Międzyrzeckiej, - dz. 3346/7,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Węgrzce

Węgrzce(Stanisław Dolny + 31 km)

4 000 zł2 249 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o pow. 22,49 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce , gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 000 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia na Podgórzu: - działka, plac o różnym metrażu - 3000 m, 2000 m, 450 m teren: - ogrodzony, oświetlony, - monitorowany - dostosowany do wjazdu tir-ów i innych ciężkich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Piłsudskiego

Skawina(Stanisław Dolny + 15 km)

10 000 zł7 032 m² 1,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

(english version below) Do wynajęcia ponad 70 arowa działka przemysłowa - Skawina! lokalizacja: skawina miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, kilka kilometrów na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Rybarzowice

Rybarzowice(Stanisław Dolny + 45 km)

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! wybrukowany plac Z reprezentacyjnym biurem W nowoczesnym biurowcu rybarzowice, przy zjeździe Z drogi S1 Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m 2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie(Stanisław Dolny + 28 km)

3 000 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wynajmu działki w Koźmicach Wielkich! Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni ponad 15 arów (prostokątny kształt). 48,67 m x 30,44 m 30,52 m x 48,62 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Podgórska

Kazimierz,Kraków(Stanisław Dolny + 28 km)

3 000 zł83,25 m² 36,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Krakowie oddaje w najem teren częściowo utwardzony o powierzchni 83,25 m2 z przeznaczeniem pod ustawienie foodtrucka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Kryspinów

Kryspinów(Stanisław Dolny + 19 km)

23 370 zł4 800 m² 4,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni ok. 48 arów, zlokalizowaną w miejscowości Budzyń, gmina Liszki tuż przy granicy z Kryspinowem. Najważniejsze informacje: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Słomniki

Słomniki(Stanisław Dolny + 49 km)

20 000 zł20 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem działkę o powierzchni 2 Ha w gminie Słomniki. Wymiary I parametry przedmiotowej działki: - działka z bezpośrednim wjazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Stanisław Dolny

Stanisław Dolny,małopolskie

2 000 zł1 700 m² 1,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka budowlana o pow. 17 arów położona w Stanisławiu Dolnym. Działka uzbrojona: prąd, gaz, woda znajduje się przy drodze gminnej. Nieruchomość w pobliżu szkoły oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij